Taito Itä-Suomi yhteystiedot

Taito Shopit

Taito Shop Kuopio
Mervi Lankinen, Outi Ojanen
Sanni Rissanen

Haapaniemenkatu 28
70100 Kuopio
0440 162 277
kuopio@taitoitasuomi.fi

Kenkävero Mikkeli
Päivi Torikka, Verna Immonen
Pursialankatu 6
50100 Mikkeli
0440 162 230
0440 162 234
taitoshop@taitoitasuomi.fi

Käsityökeskus Mikkeli
Pia Numminen, Anni Heikkinen
Vuorikatu 5
50100 Mikkeli
0440 162229
kasityokeskus@taitoitasuomi.fi

Taito Shop Pieksämäki
Leila Mikkonen, Marjo Kaartinen
Keskuskatu 16
76100 Pieksämäki
0440 162244
pieksamaki@taitoitasuomi.fi

Taito Shop Savonlinna
Johanna Puurtinen, Teija Louhelainen, Maarit Lampinen
Puistokatu 7
57100 Savonlinna
0440 162 226
savonlinna@taitoitasuomi.fi

Taito Shop Varkaus
Soile Turtiainen, Tarja Kettunen
Kauppakatu 17
78200 Varkaus
0440 162246
varkaus@taitoitasuomi.fi

Henkilöstö

Toiminnanjohtaja
Anne Ossi
0440 162 210
anne.ossi@kenkavero.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Anne Pitkänen
0440 162 273
anne.pitkanen@taitoitasuomi.fi

Kenkäveron myyntipalvelu
Niina Nikula, Emilia Pylkkänen
0440 162 270
myyntipalvelu@kenkavero.fi

Koulutuspäällikkö, Taito -käsityökoulun yhteyshenkilö
Pia Numminen
0440 162 227
pia.numminen@taitoitasuomi.fi

Tuottaja/puutarhuri
Reeta Vaha
0440 162 271
reeta.vaha@kenkavero.fi

Tuottaja
Erja Mellblom
0440 162 228
erja.mellblom@taitoitasuomi.fi

Käsityökouluopettaja (Nikkarit)
Juhani Kuokkanen
0440 162 237
juhani.kuokkanen@kenkavero.fi


Taito Itä-Suomi ry / laskutus

Taito Itä-Suomi ry / laskutus
Pursialankatu 6
50100 Mikkeli

Verkkolaskut
y-tunnus 0215846-9
OVT-tunnus: 003702158469
Operaattori: 003723327487

Sähköpostilla:
003702158469@procountor.apix.fi